Київ і Варшаву обіцяють з’єднати швидкісними поїздами

На рівні урядів двох країн ухвалили рішення інтегрувати українську транспортну систему до європейської. У планах – запуск швидкісних поїздів між столицями двох країн, будівництво євроколії до Києва, будівництво автобанів до західного кордону та інші заходи.

Уряди почали запуск швидкісного залізничного сполучення між Києвом і Варшавою, повідомляють у Міністерстві інфраструктури. Планується, що час у дорозі між містами на швидкісному поїзді займатиме близько чотирьох годин. Потяги розганятимуться до 250 км/год. У Мінінфраструктури кажуть, що проєкт буде презентований у на рівні Європейського Союзу.

Вже з 10 лютого «Укрзалізниця» зніме заборону на перевезення транзитних вантажів Україною до Польщі. Мінінфраструктури наразі шукає фінансування для реконструкції ділянки Мальховичі – Нижанковичі, що розташована на українсько-польському кордоні.

Планується будівництво нових автобанів на дорозі Краківець – Львів – Броди – Рівне, а також оновлення дороги Київ – Ковель – Ягодин та ціла низка інших інфраструктурних проектів.

Раніше на Muse – В Україні планують збудувати космодром – на Одещині

Коментарі

вгору