«Подарунки від COVID-19»: за час пандемії в Африці побільшало слонів та жирафів

За час світової епідемії коронавірусу і багато в чому саме завдяки їй в Африці стався бебі-бум у слонів та інших тварин. Справа в тому, що зменшилася кількість туристів, а також дала ефект боротьба із браконьєрством, вважають фахівці.

Пандемія була ідеальною для слонів, а також для інших тварин-сафарі. «У Кенії карантин, відсутність туризму та зменшення браконьєрства призвели до — багато — сексу в савані», – пише New York Post. У травні цього року Міністерство туризму та дикої природи й Служба дикої природи Кенії запустили перший в історії Національний перепис дикої природи Кенії. Під час перепису виявилося, що впродовж 2020 року в заповіднику Кенії народилося 200 слонів.

Такий бебі-бум дослідники назвали «подарунками від COVID».

Учені вважають, що без постійної присутності людей у савані тварини зосередилися наактивному розмноженні. Також цьому сприялаборотьба з браконьєрством, яке за останні роки значно скоротилося.

Під час пандемії зросло також населення жирафів – до 34 240 особин, що становить приблизно 49% збільшення за три роки. Також збільшилися популяції таких тварин, як жирафи, рідкісні антилопи ситатунга та інші.

Раніше на Muse – Смешные и впечатляющие фото животных: выбрали победителей всемирного конкурса

Комментарии

вверх