Круглі та екологічні: в одеському бюро придумали будинки для людей, чиє житло знищили окупанти

Відповідно до концепту індивідуального модульного житла для районів, що постраждали від війни з росією, це будуть невеликі індивідуальні будинки – круглої форми та з екологічних матеріалів. Їх можна буде використовувати і після того, як термінова потреба у них пропаде.

Круглі будинки можна використовувати у звільнених від окупантів районах як житло для окремих сімей, так і для інших потреб – торгівлі, складів, адміністративних установ. Таке рішення розробили архітектори одеської студії Dekart Studio, повідомив фундатор студії Анатолій Ексарев.

Автори назвали перевагу ціх модульних будинків – простота виготовлення, доставки на будмайданчик та швидке складання, мінімальне споживання енергії та екологічність, оскільки використовуватимуться енергозберігаючі екологічні матеріали. Жити в таких будинках можна буде необмежений час, але коли пряма потреба в них відпаде, їх можна буде використати, наприклад, як міні-готелі.

Архітектори сподіваються, що їхнє рішення отримає держпідтримку, коли війна закінчиться і сім’ї почнуть повертатися додому.

Раніше на Muse – По всій Україні знесуть незаконні білборди – їх використають для оборони

Коментарі

вгору