Питання & відповідь

Про що Muse?

Наш сайт – про нову творчість: музику, тексти, відео, образотворче, сценічне та інше мистецтво. Це безкоштовно для тих, хто щось створює та хоче заявити про себе. Цьому присвячено розділ Art нашого сайту.

Розділ All – новини та статті про те, що нам цікаво в житті та суспільстві: від винаходів, що змінюють життя на краще, до урбаністики. Пишемо про найважливіші світові події, що особливо стосуються культури, і не тільки.

Чи можна опублікувати новину про себе? Що для цього потрібно?

Так, ми розповідаємо про нову творчість, це важливо для нас. Щоб публікація про вас з’явилася на нашій сторінці, надішліть нам листа на адресу [email protected].

У листі має бути інформація про вас, або лише про ваш творчий проект. Добре, якщо є фото- та відеоматеріали, в якому напрямі ви не працювали.

Наприклад, якщо ви музикант, — надішліть запис вашої музики, краще з відео.

Ви публікуєте все поспіль?

Ні. Право вибору, публікувати чи ні, ми залишаємо за собою, тому постарайтеся ділитися з нами тим, що вважаєте справді важливим.

Який контент має більше шансів на публікацію? Що ви маєте на увазі під творчістю, що може бути опубліковано на Muse?

Вкрай бажано, щоб ваш матеріал був авторським, оригінальним. Тобто ваша власна пісня має набагато більше шансів бути опублікованою на нашому сайті, ніж ваш же кавер на будь-який твір.

Це музика, література (проза, поезія), кіно (відео), образотворче мистецтво в будь-яких формах (живопис, колажі, скульптура, стріт-арт), сценічне мистецтво – загалом усе, в чому проявляється ваша творчість.

Умова – ви повинні бути оригінальними. А як це показати, ми знайдемо спосіб.

Що ж вам надсилати у якому вигляді форматі?

Оскільки йдеться про публікацію на сайті, а також на інших носіях в інтернеті, краще розповісти про себе/свій проект письмово та приєднати відео, фото.

У тексті коротко розкажіть про себе і те, що робите. Як звуть (творчий псевдонім), чи давно займаєтесь творчістю, чого хочете домогтися, що вже зробили – написали, створили придумали (пісні, книги, картини тощо). Ще нам цікаво знати, хто вас надихає і впливає на творчість, тому напишіть про улюблених артистів, письменників, музикантів, одним словом тих, хто допоміг вам стати собою і на кого ви хочете бути схожим (або не хочете).

Але якщо ви нічого особливо поки що не створили, не особливо переживайте. Якщо ви майже нічого не напишете, крім свого імені, але надішлете круте відео або фото ваших робіт – шанси є.

У публікації вкажуть мої контактні дані?

Так, якщо ви того хочете – залишайте адреси ваших сторінок у соцмережах, пошту, та що хочете. Мета Muse якраз у тому, щоб про вас дізналося якнайбільше людей. Якщо з нашою допомогою вас знайде промоутер, який зацікавиться вашою творчістю і захоче її просувати – ми будемо раді.

вгору