В Одесі рашисти спалили морвокзал та готель біля нього – власник хоче відновити заклад

У ніч на 25 вересня російська армія завдала чергового ракетно-дронового удару пор портовій інфраструктурі Одеси. Більшість засобів ураження збила наша ППО, але все одно є пошкодження, дуже помітні – на території Морського вокзалу. Тим не менш, власник хоче відновити готель.

Зокрема, вибухами сильно пошкоджена будівля Морського вокзалу. А також вибухи и подальша пожежа майже знищили готель «Одеса» (раніше «Кемпінскі») поряд з будівлею Морвокзалу. Вночі пожежу вдалось загасити, але наслідки дуже серйозні.

Попри це, власник готелю Андрій Ставніцер вважає, що готель буде відновлений.

«Цей готель — пам’ятник роздовбай і несмаку — не подобався мені так, як усім одеситам, тому я мріяв його нарешті реконструювати. Мріяв про це я давно, проінвестував мільйони доларів, викупив частку у приватних інвесторів і, незважаючи на війну, закривав угоду з державою. Ініціював концесію всієї території пасажирського Морвокзалу, знайшов партнерів, які готові були зі мною інвестувати у будівництво зони, яка не поступається Барселоні чи Копенгагену. Навіть підібрав уже кілька світових урбаністів та архітекторів.

Все буде. Все відбудуємо. Не дочекаєтеся, тварюки. В Одесі буде так красиво, як вам ніколи не насниться у ваших жахливих кошмарах», — написав він.

Фото Андрія Ставніцера

Раніше на Muse – Найпотужніша атака на Одесу: ворог влучив у собор, житлові будинки, Будинок вчених

Коментарі

вгору