Alina Pash обрали на Євробачення від України з піснею «Тіні забутих предків» (оновлено)

Ввечері 12 лютого Alina Pash здобула перемогу на національному відборі на «Євробачення»: співачка представить Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2022» в італійському місті Турин. Група Kalush заявила про фальшування голосів і пригрозила організаторам судом.
Оновлено — співачка не поїде на конкурс.

Переможця відібрали голосуванням у двох категоріях: від журі та глядачів. Alina Pash отримала 8 балів від журі та 7 балів від глядачів, випередивши гурт Kalush Orchestra (14 балів) і Wellboy (13 балів). Виступить Alina Pash із новим треком «Тіні забутих предків» — ось він.

Проте Kalush заявили, що вибір було зроблено внаслідок фальсифікацій. Соліст гурту Олег Псюк пригрозив організаторам судом і заявив, що вся Україна бачила, як ведучий заходу Тимур Мірошниченко плутався під час оголошення результатів. Плутанина на конкурсі справді була. Чи дійде справді група до суду – поки що неясно.

Додамо, що проти участі Alina Pash у конкурсі раніше виступала низка представників патріотичних організацій, зазначаючи, що співачка вже після початку російсько-української війни була в РФ.

«Євробачення-2022» пройде в італійському Турині, яке обрали містом-господарем після перемоги на «Євробаченні-2021» італійського інді-рок гурту Maneskin. Фінал пісенного конкурсу відбудеться 14 травня на арені Pala Olimpico, а півфінали – 10 та 12 травня.

Оновлено 16 лютого

Аліна Паш зняла свою кандидатуру з участі в Євробаченні, про це співачка написала в Instagram. Співачка написала, що «не хоче віртуальної війни та хейту» й «бути в цій брудній історії», та що їй дуже жаль знімати свою кандидатуру.

Але справа у тому, що вона надала підроблену довідку нібито від Держприкордонслужби, що була в окупованому Криму законно. Обман розкрився, і співачка відмовилася від участі у конкурсі.

Раніше на Muse – «Шум» від Go_A потрапила у трійку найпопулярніших пісень за всю історію «Євробачення»

Комментарии

вверх