Джуліан Леннон заспівав Imagine – раніше він казав, що виконає її, тільки якщо настане кінець світу

Син Джона Леннона Джуліан виконав одну із найвідоміших пісень батька, фактично антивоєнний гімн – Imagine – на благодійному концерті на підтримку України. Раніше музикант відмовлявся співати цю пісню – щоби не користуватися славою батька. Відео – нижче.

«Я завжди говорив, що заспіваю Imagine тільки у випадку кінця світу. Але зараз текст пісні відображає наше колективне прагнення миру в усьому світі. Тому що з цією піснею ми переносимося в простір, де любов і єднання стають нашою реальністю, хоча б на мить… Ця пісня — світло наприкінці тунелю», — заявив Джуліан Леннон.

Виконавши цю пісню, Джуліан підтримав міжнародну акцію Stand Up for Ukraine, організовану рухом Global Citizen у партнерстві з головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляйєн та прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо за участю президента Польщі Анджея Дуди. У рамках цієї акції вже вдалося залучити гранти на 4,6 мільярда доларів та кредити на 5,5 мільярда доларів. Гроші направлять на підтримку 4,4 мільйона українських біженців у європейських країнах та 6,5 мільйона українців, які змушені залишити свої будинки всередині країни. Акцію підтримали не лише уряди, а й тисячі артистів, спортсменів, відомих людей та просто небайдужих громадян по всьому світу.

Раніше на Muse – За Україну! Одеські артисти дали концерт у комунальній квартирі (відео)

Комментарии

вверх