На концерті на підтримку України Ед Ширан, Палома Фейт та Джамала зібрали майже $15 млн.

У Бірмінгемі, Великобританія, ввечорі 29 березня відбувся двогодинний благодійний концерт на підтримку України. На ньому виступили Ед Ширан, британська співачка Палома Фейт, а також Том Оделл, Каміла Кабельо, Емелі Санде, Грегорі Портер та Snow Patrol. Виступила і наша Джамала, виконавши свій хіт «1944» із прапором України.

Як повідомляє видання «Зірки Сьогодні» з посиланням на організаторів, під час концерту Concert For Ukraine в Бірмінгемі вдалося зібрати 14,7 мільйона доларів для фонду допомоги українським біженцям. Усі виручені кошти підуть на гуманітарне звернення Комітету з надзвичайних ситуацій (DEC) в Україні, яке дає змогу 15 провідним благодійним організаціям Великобританії, включаючи Британський Червоний Хрест, Save the Children UK та Oxfam UK, надавати їжу, воду, житло та медичну допомогу біженцям у України та сусідніх країн.

Раніше українські музиканти організували благодійний концерт для рідної країни у Польщі. Тіна Кароль та Jerry Heil допомогли зібрати 2 мільйони злотих у польському місті Лодзь на допомогу українському народові.

Раніше на Muse – За Україну! Одеські артисти дали концерт у комунальній квартирі (відео)

Комментарии

вверх