Pink Floyd записали з Хлівнюком «Червону калину». Увімкніть її прямо зараз

Вийшла чудова рок-балада Pink Floyd — Hey Hey Rise Up з вокалом Андрія Хлівнюка з «Бумбокс». Відеоряд складено з кадрами війни в Україні.

«У пісні «Hey Hey Rise Up», випущеної на підтримку народу України, до Девіда Гілмора та Ніка Мейсона приєдналися клавішні, давній басист Pink Floyd Гай Пратт та Нітін Соні, що акомпанують незвичайному вокалу Андрія Хливнюка з української групи «Бумбокс». Усі виручені кошти йдуть на Українську гуманітарну допомогу», — йдеться в описі кліпу.

Це виконання Хливнюка чули (і бачили) багато українців: Андрій заспівав пісню, стоячи на Софіївській площі у Києві та запостив відео у своєму Instagram. Pink Floyd нагадують, що це запальна українська народна пісня протесту, написана під час Першої світової війни. «Ой у лузі червона калина…» також знана як гімн Українських сичових стрільців.

Назва треку Pink Floyd взята з останнього рядка пісні, «А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо!»

Відеокліп на «Hey Hey Rise Up» зняв режисер Мет Уайткросс і зняв того ж дня, коли був записаний трек, а Андрій співав на екрані, доки грала група.

Гілмор, у якого є українська невістка та онуки, каже: «Ми, як і багато хто, відчуваємо лють і розчарування від цього мерзенного акту вторгнення до незалежної, мирної демократичної країни та вбивства її народу однією з найбільших світових держав».

Зазначимо, що після 24 лютого Pink Floyd вимагали видалити свої пісні з російських музичних платформ.

Раніше на Muse – «Музика протесту» — «безкомпромісний» російський рок та війна в Україні

Коментарі

вгору