The Beatles: Get Back. Документальний фільм Пітера Джексона про велику групу напередодні розпаду

Ця робота вже викликала неоднозначні оцінки глядачів, зокрема шанувальників Бітлз. Ще б пак: Пітер Джексон представив 8-годинний фільм із відеоматеріалу, який самі учасники The Beatles вважали компрометуючим.

Власник трьох «Оскарів» Пітер Джексон представив на платформі Disney+ документальний фільм The Beatles: Get Back. Фільм триває 8 годин, він змонтований з 80 годин відео та понад 100 годин звуку. Все це було знято під час запису бітлівського альбому Let It Be, і за первісним задумом планувалося ще тоді випустити невелику легку документалку про запис альбому. Але велика група вже тоді була на межі розвалу, і це видно у фільмі. Тому тоді, 1970-го, відеоматеріал просто «поклали на полицю».

Фільм Джексона вийшов, можна сказати, епохальний. Хтось побачить зародження музичних ідей, які екс-бітли реалізують вже після розпаду гурту, хтось зверне увагу на постійну присутність у кадрі Йоко Оно – традиційно багато бітломанів вважають її головною винуваткою розпаду гурту. Загалом кіно вийшло непросте, але безумовно цікаве. А подужаєте ви його чи ні – справа ваша.

Раніше на Muse – Ангела Меркель ушла из политики под песню панк-певицы Нины Хаген

Коментарі

вгору