У Києві виступлять Iron Maiden! Та ісландський електронний музикант Олафур Арнальдс

Велике шоу гурту Iron Maiden відбудеться на ВДНГ у Києві 29 травня 2022 року. Це буде їхній перший виступ в Україні. Легенди хеви-метал виступлять в рамках світового туру Legacy Of The Beast, який триває з 2018 року.

А ісландський електронний музикант Олафур Арнальдс виступить 12 липня 2022 року на сцені Жовтневого палацу в Києві, він представить новий альбом Some Kind Of Peace, який вийшов у 2020 році.

Гурт Iron Maiden за час туру Legacy Of The Beast записав і випустив у вересні 2021-го свій сімнадцятий і другий подвійний альбом Senjutsu. Iron Maiden відомі масштабними концертними постановками, тому шоу на ВДНГ обіцяє бути дуже яскравим.

«У нашому шоу відбуваються неймовірні й часом навіть божевільні речі! Наприклад, репліка літака Spitfire, що ширяє над сценою під час виконання Aces High, тонни піротехніки, гігантський Ікар, мушкети й кілька справді приголомшливих вогнеметів, із якими мені страшенно весело, ось побачите! І, звісно, у нас є Едді, якого ви ніколи не бачили наживо», — Брюс Дікінсон, вокаліст гурту.

Квитки на перший виступ британців в Україні у продажу з 6-го грудня, ціни поки невідомі.

А електронний музикант Олафур Арнальдс виступить 12 липня 2022 у Жовтневому палаці. Продаж квитків розпочнеться 3 грудня 2021 року (о 13:00). Ціна стартуватиме від 990 гривень. Концерт у Києві також стане частиною світового туру, в рамках якого Арнальдс також виступить у Лондоні, Відні, Лос-Анджелесі, Парижі Берліні та інших містах.

Раніше на Muse – Англичанин собирает «ужасные» обложки пластинок. Вот что в его коллекции

Коментарі

вгору