Євробачення – 2022: Kalush Orchestra закликав врятувати Маріуполь і завоював для України перемогу (клип)

Гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania завоював для України перемогу на пісенному конкурсі Євробачення-2022, що пройшов в італійському Турині. Це вже третя перемога України на цьому конкурсі. Зазначимо, що Олег Псюк звернувся після виступу з закликом «Save Mariupol, save Azovstal now!».

Після виступу фронтмен Kalush Orchestra Олег Псюк закликав світову спільноту врятувати Маріуполь та захисників «Азовсталі». Пізніше організатори Євробачення пояснили, що ці слова Псюка, а також інших конкурсантів, не є політичними, а гуманітарними.

За результатами голосування журі Україна посіла четверте місце, набравши 192 бали, натомість глядачі віддали Україні 439 балів. Kalush Orchestra виступили на «Євробаченні» з піснею Stefania, яку соліст гурту Олег Псюк присвятив своїй мамі й усім українським жінкам, які піклуються про дітей в умовах війни. Клип на цю пісню вже доступний, ось він.

Також фронтмен гурту Олег Псюк пообіцяв за умови перемоги на конкурсі розіграти на благодійному аукціоні статуетку переможців.

Раніше на Muse – Pink Floyd записали з Хлівнюком «Червону калину». Увімкніть її прямо зараз

Комментарии

вверх