Святий Джавелін. Канадський репортер зібрав гроші для українських дітей, продаючи стікери

Репортер та режисер із Канади Крістіан Борис зібрав за тиждень понад $20 тисяч для благодійної організації, яка допомагає дітям — жертвам війни в Україні. Це вдалося зробити, запустивши продаж стікерів із мемом «Святий Джавелін України».

Цей мем Крістіану надіслав друг, повідомляє Bird in Flight. Канадцю картинка сподобалася, і він попросив знайомого дизайнера Євгена Шалашова зробити кілька стікерів із цим зображенням.

«Кристіан надіслав мені зображення Богородиці з «Джавеліном» невідомого автора в дуже поганій якості та попросив докладніше це промалювати, щоб він міг зробити стікер та продавати, а отримані кошти пожертвувати на благодійність», – розповів дизайнер виданню.

Після цього Крістіан Борис запустив сайт для продажу стікерів та футболок із зображенням мема, збираючи гроші для канадської благодійної організації Help Us Help, яка займається гуманітарною допомогою та освітніми проектами в Україні. Крістіан висвітлював міжнародні конфлікти для таких видань, як BBC, CBC, Vice, Al Jazeera, The Guardian, The Washington Post та інші. Кілька років тому він побував у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі як репортер, де також зняв фільм про українських дітей-сиріт.

Раніше на Muse – В Україні створили Telegram-бот «Готовий до всього»

 

Коментарі

вгору