В Україні з’явився «театральний Netflix»: запустили перший онлайн-театр Dramox

В Україні запрацював онлайн-театр Dramox – чеська стрімінгова платформа з відеоверсіями вистав від українських та світових театрів.

Підписка платна, але платформа планує відправляти 50% виручки українським театрам, акторам та творцям.

Зараз українським глядачам доступні спектаклі 16 українських театрів, серед яких вистави театрів «Золоті ворота», «ДАХ», «Театру 360 градусів», Театру драми і комедії на лівому березі, Львівської національної опери, Театру ім. Лесі Українки, Одеського драматичного театру ім. Василька та інших. У подальшому український репертуар розширюватиметься. Також можна проглянути вистави 15 зарубіжних театрів, які транслюють з українськими субтитрами, повідомляє «БЖ».

Підписка на сервіс коштує 299 грн на місяць або 2990 грн на рік. Доступний безкоштовний тестовий період на перші сім днів. Окремим внеском можна підтримати конкретну театральну установу. З кожної підписки платформа обіцяє відправляти 50% виручки українським театрам, акторам та творцям. А протягом перших двох місяців з моменту запуску направлятимуть всі 100% коштів, отриманих від перегляду українських та світових вистав, до українських театрів.

Dramox – чеський стрімінговий сервіс, на якому зібрані 200 записів від 130 театрів із 22 різних країн, серед яких вистави Берлінської державної опери, Англійського національного балету, Королівського театру в Мадриді та театру Бобіно в Парижі. Після запуску в Чехії менш ніж за рік платформа зібрала півмільйона євро для театрів країни.

Раніше на Muse – Арт-массаж лица, уроки свиста и прогулки от художников: платформа странных услуг «Сервис»

Коментарі

вгору