“Україна = сміливість”. Почали масштабну рекламну кампанію країни

Агенція Banda разом із Міністерством цифрової трансформації України запустили внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість. В її рамках білборди присвячені відвазі наших громадян вже з‘явилися в більш ніж 15 країнах світу. Про це пише Ain.ua з посиланням на представників Banda.

Головна місія проекту — зафіксувати та поширити асоціацію “Україна = сміливість”. Зокрема, кампанія спрямована на те, щоб українці “не розгубили сміливість перших тижнів війни”. Як зазначають в Banda, мета міжнародної кампанії – поділитися сміливістю зі світом і створити імідж країни, де живуть сміливі люди, сміливі бізнеси та сміливі ідеї.

Брендувати сміливість вирішили українським тризубом. Білборди з фотографіями українців вже розміщуюють по всій Україні і за кордоном. Вони вже є в на вулицях Польщі, Німеччини, Італії, Австрії, Нідерландах, Великобританії, Канади, Іспанії, Данії, Литви, Латвії, Естонії, Румунії, Болгарії, Швеції, Швейцарії, США та Норвегії.

Також в агентстві закликають завантажувати матеріали, зібрані на сайті проекту, друкувати та виходити на мітинги або ж розклеювати їх у містах.

Раніше на Muse – Pink Floyd записали з Хлівнюком «Червону калину». Увімкніть її прямо зараз

Комментарии

вверх