Вийшла перша книга про предметний дизайн України

«За останні роки українські дизайнери заявили про себе на світовій сцені завдяки участі в міжнародних виставках і завоюванню численних нагород. Український предметний дизайн вже виходить за межі локального та стає міжнародним. Його відрізняють естетика, якість, лаконічність форм, чільне місце посідає функціональність», — говорить автор книги Люсія Бондар.

Книга «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор» випущена за підтримки Українського культурного фонду. Вона повинна послужити справжнім довідником про розвиток предметного дизайну в Україні та призначена для фахівців і широкої аудиторії. Про це повідомила Muse PR-менеджер Олена Лапенко.

Так виглядають публікації в книзі

У книзі розповідається про предметах, створених і виготовлених за останні п’ять років, а також представлені концепції, які чекають втілення. Книга розповідає про більше ніж 70 професійних і оригінальних предметів меблів, освітлення, декору від понад 30 українських дизайнерів, архітекторів і студій. Книга PRODUCT DESIGN in Ukraine і перше видання цієї серії, INTERIOR DESIGN in Ukraine, доступні до придбання в Україні та в усіх регіонах світу.

Раніше на Muse – Известный учитель-видеоблогер из Одессы издал учебник физики «человеческим языком»

Коментарі

вгору