Маск може стати людиною, яка покінчить із голодом на Землі – якщо погодиться з планом ООН

Ілон Маск, який є найбагатшою людиною у світі, наприкінці жовтня написав у Твіттері, що готовий надати 6 мільярдів доларів для того, щоб подолати голод у всьому світі, якщо йому нададуть план, як це зробити. І ось Всесвітня продовольча програма (WFP) ООН надала йому такий план.

Фото: WFP

Звідки взялася цифра у 6 мільярдів? Наприкінці жовтня голова WFP Девід Бізлі заявив в інтерв’ю CNN, що для того, щоб вирішити проблему світового голоду, найбагатші люди планети – Ілон Маск та Джефф Безос – могли б виділити на цю мету всього близько 2% свого статку, або 6 мільярдів доларів. І Маск відреагував – написав, що готовий дати ці гроші, якщо йому представлять план того, як вони витратяться.

Тепер WFP запропонувала план, згідно з яким, щоб запобігти голодній смерті 42 мільйонів людей у ​​43 країнах, необхідні 6,6 мільярда доларів. За планом, гроші потрібно розподілити так:

  • 3,5 мільярда – на купівлю та доставку продуктів харчування;
  • 2 мільярди – у вигляді готівкових та продовольчих ваучерів для мешканців регіонів, де можна купити продукти на ринку та підтримати місцеву економіку;
  • 700 мільйонів – на розробку та розширення програм з розподілу продовольства та ваучерів у 43 країнах;
  • 400 мільйонів – на фінансування операцій у рамках WFP, включаючи координацію логістики, а також глобальний моніторинг та аналіз голоду у світі.

Тепер слово за самим Ілоном Маском. На початку листопада його статки перевищили 300 мільярдів доларів – за деякими оцінками, стільки грошей не було ні в кого і ніколи за всю історію людства. Щоправда, пізніше через коливання ринку і продаж акцій Tesla його статки дещо зменшилися, приблизно до 275 млрд. дол. Проте він все ще набагато багатший за всіх.

Раніше на Muse – Удалить углекислый газ: Илон Маск создал призовой фонд в 100 млн долларов для изобретателей

Коментарі

вгору