В Ужгороді відкрили перший в Україні анонімний пункт вакцинації від COVID-19

Перший анонімний пункт вакцинації проти COVID–19 відкрили у Закарпатській області України. Там можуть вакцинуватися ті, хто придбав фальшивий COVID-сертифікат або ті, хто з релігійних чи інших причин не хочуть розголошувати інформацію, що отримали щеплення.

У кабінет анонімного щеплення можна потрапити, вказавши справжнє ім’я або псевдонім – вказані імена й надалі використовуватимуть для щеплення другою дозою, пише Zaxid.net. Медпрацівники центру не ставитимуть зайвих питань та не засуджуватимуть людей за їх попередні помилки.

Щеплятимуть усіма наявними в Україні вакцини: Pfizer, Moderna, AstraZeneca й CoronaVac.

Раніше головний санітарний лікар України Ігор Кузін розповідав, що людина із підробним COVID-сертифікатом може прийти в пункт вакцинації та отримати щеплення, якщо розповість про те, що купила фейковий документ. У такому разі на місце викличуть поліцію. Але це стосувалося тих сертифікатів, що не передбачали внесення даних в електронну систему охорони здоров’я.

Додамо, що 15 листопада президент Зеленський пообіцяв, що всі, хто пройшов повний курс вакцинації, отримають тисячу гривень.

Як сказав Зеленський, програма в «Дії» стартує 19 грудня. На ці гроші можна буде купити абонемент до спортзалу чи фітнес-клубу, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр, або купити квитки для подорожей усередині країни – на внутрішні чи авіа, залізничні перевезення. Але механізм роботи цієї програми покі не дуже зрозумілий.

Раніше на Muse – Вже 14 країн Європи дозволяють в’їзд вакцинованим українцям (список країн та вакцин)

Комментарии

вверх