Через Дію і не тільки. У Мінцифри розповіли, як можна буде обміняти 5 LED-ламп

Скоро українці зможуть подати заявку в Дії з обміну ламп розжарювання на світлодіодні. Але можна обійтися і без Дії. З 16 січня програма почне працювати в режимі бета-тестування, участь зможуть взяти українці віком від 18 років.

10 січня уряд України ухвалив постанову про експериментальний проект для ефективного споживання електроенергії, повідомили у Мінцифри. Українці зможуть обміняти по 5 ламп розжарювання на 5 світлодіодних ламп за підтримки ЄС. Це допоможе зекономити електроенергію, забезпечити баланс енергоспоживання та вистояти під час енергокризи.

Взяти участь у програмі обміну можна в два способи: з попереднім замовленням через Дію і без нього.

  1. Якщо ви попередньо замовляєте лампи через Дію, то вони гарантовано будуть у відділенні Укрпошти, яке ви вказали під час замовлення. Забрати нові лампи можна протягом 5 робочих днів після підтвердження в застосунку.
  2. Якщо не маєте можливості замовити лампи онлайн, можна прийти до відділення Укрпошти з паспортом, ідентифікаційним кодом та лампами розжарювання. Однак без попередньої заяви ви не можете бути точно впевнені в наявності LED-ламп у відділенні.

Програма реалізується Міністерство економіки України, Міністерством цифрової трансформації, АТ Укрпошта за підтримки Європейського Союзу — European Union in Ukraine.

Раніше на Muse – Заощадження енергії: вся Україна отримає LED-лампи, а у Києві електротранспорт замінять автобуси

 

Коментарі

вгору