Сьогодні стартує продаж другої марки з російським кораблем: як придбати

Продаж другої марки «Укрпошти» із серії про російський корабель стартує 23 травня з 14:00, але з ранку ажіотаж вже почався. Ліміт – два блоки потри три марки на клієнта. Другу марку про воєнний корабель випустили накладом у 5 мільйонів примірників, тобто вп’ятеро більше, ніж першу.

23 травня, у День морської піхоти України, а також на 40-й день після ліквідації російського військового крейсера «москва», Укрпошта випустить у продаж нову марку про російський військовий корабель. Нова марка традиційно вийде у двох номіналах: «Russian warship… DONE! Death to enemies!» F для відправлень по Україні та «Російський військовий корабель… ВСЬО! Слава нації! W для міжнародних відправлень. Вартість листа (3 марки та 3 купони) 69 грн та 4,5 долара відповідно.

«Лише на перший тиждень ми даємо у відділення 1 мільйон марок, тобто стільки, скільки всього було марки «Корабель НА». Що буде, якщо продамо все за день? Дамо ще 1 мільйон марок орієнтовно 27 травня. Теж оголосимо завчасно», – розповів голова «Укрпошти» Ігор Смілянський.

У Києві з ранку на Головпоштамт вишикувалися черги. В Одесі люди займали чергу з 5-ї години ранку.

Фото: Київ — Ігор Смелянський, Одеса — УСІ.

1,5 мільйони марок і мерч (майки, світшоти та магніти) будуть продаватись на шести інтернет-майданчиках. Чотири українських майданчика стартують 24 травня, міжнародні 25-27 травня. Назви та посилання опублікують ввечері 23 травня.

Додамо, що «Укрпошта» на голосуванні уже обрала наступну марку, яку планує випустити. Найбільше голосів отримав варіант «Доброго вечора, ми з України»  229 783 українці проголосували за цю марку.

Раніше на Muse — У Вікіпедії з’явилася стаття «Рашизм»: вона вже перекладена на багато мов, крім російської

Коментарі

вгору