Аніматори створюють мультсеріал за мотивами творчості Марії Примаченко

В Україні створюють анімаційний проект “Дивосвіт” за мотивами творчості легендарної мисткині Марії Примаченко. Онлайн-прем’єра запланована на кінець жовтня цього року, вже є перши кадри з проекту.

Чудернацькі звірі, казкові птахи, дивні лісові створіння, оживуть у мультсеріалі “Дивосвіт”, повідомляє «ШоТам» з посиланням на представників проєкту. «Творці прагнуть відтворити не тільки візуальний стиль, а й емоційну атмосферу творчості української художниці — анімаційний серіал передаватиме веселий настрій маленьким та дорослим глядачам, який відчувається і в більшості картинах Примаченко», — пише видання.

Перший епізод знімають за підтримки Українського культурного фонду. Мультсеріал продюсує компанія Art Nation, яка розвиває в Україні та світі арт-бренд Prima Maria, що створений на основі робіт Марії Примаченко. Онлайн-прем’єра запланована на кінець жовтня цього року і відбудеться на офіційному каналі української анімації за посиланням. Мультсеріал орієнтований на дітей молодшого шкільного віку, але буде цікавим і дорослим шанувальникам української анімації.

Раніше на Muse – Аніматор створював героя нового «Загону самогубців», не виїжджаючи з Харкова

Коментарі

вгору