Українська режисерка зняла 17-хвилинний фільм про війну для The New Yorker. Подивиться його зараз

Оповідання у фільмі Надії Парфан «Я не хотіла робити фільм про війну» (I Did Not Want to Make a War Film) відрізняє спокійна інтонація, з якою авторка розповідає про те, що відбувалося з нею після початку вторгнення росії 24 лютого.

Стрічка Надії Парфан розповідає про повернення авторки з-за кордону до Києва після початку повномасштабного російського вторгнення. Справа у тому, що 24 лютого режисерка була в маленькому бедуїнському селищі на Близькому Сході. Одного разу Надії наснився віщий сон, після чого вона вирішила повертатися до Києва. Вона побувала у тому числі у звільненій Бучі. У 17-хвилинному фільмі авторка розповідає англійською, але вам не буде потрібен дуже високий рівень знання, щоб зрозуміти усе.

Надія Парфан — режисерка, продюсерка та засновниця онлайн-кінотеатру Takflix. Вона є авторкою фільмів Reve ta Stohne on Tour (2016), «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» (2019), «Жінки, що грають в ігри» (2021), а її нова короткометражна картина «Це побачення» потрапила до конкурсної програми Берлінале.

Раніше на Muse – У Києві презентують «Українські Воєнні Історії» — перший фільм, знятий військовими на війні

Коментарі

вгору