В Україні знімають щонайменше 8 фільмів про російське вторгнення

Таких кінострічок знаходиться у виробництві вже декілька, і це дані лише про вітчизняне кіно.

Організація українських продюсерів (ОУП) працює зараз над шістьма стрічками, проєкти за якістю порівнюють із Netflix, повідомляє «Хмарочос». Серед них — «Наперекір усьому»/Against All Odds про зірваний російський бліцкриг, «Маріуполь. Невтрачена надія», «Вокзал надії» з історіями біженців і волонтерів, які сюжетно об’єднує берлінський вокзал, «9 життів» про тварин на війні, «Ядерна спадщина» про Будапештський меморандум, а також художня воєнна драма «День, коли я зустрів Спайдермена» про волонтерку, яка відкриває у собі надприродні здібності й рятує хлопчика з Бучі.

Крім того, в Ірпені почалися зйомки документального фільму «ZЛО» складатиметься з трьох частин про російське вторгнення, повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

А у Кам’янці-Подільському знімають художню короткометражку «Битва за Україну», де в епізодичній ролі з’являється Ірма Вітовська.

Таким чином, відомо про 8 кінопроектів. Крім того, точно відомо, що до України приїздив знімати матеріал британський режисер-документаліст Майк Лернер, а також актор та продюсер Шон Пенн.

Раніше на Muse — Шон Пенн знімає кіно в Україні

Коментарі

вгору