Історія війни у артефактах. Створили онлайн-Музей фрагментів війни, залитих смолою (фото)

З одного боку, це саме музей, з іншого, об’єкти продають на аукціоні, щоб зібрати кошти для постраждалих дітей. Гроші передаватимуть трьом фондам: Патронатна служба Азову (SupportAzov), Фонд підтримки сімей загиблих захисників Маріуполя (AzovStal Families) та Фонд надання психологічної допомоги та реабілітації дітям (Voices of Children).

Сталевий прапорець, за допомогою якого сапери позначають виявлену міну. Його знайшли у Козачій Лопані на Харківщині. 30% території України заміновано – це розмір штату Каліфорнія, це Чехія, Словаччина та Угорщина разом узяті

 

В Україні створили онлайн-музей артефактів війни – кожен з об’єктів, які презентовані тут і можуть бути придбані з аукціону, пов’язаний з певним епізодом війни. Кожен артефакт є предметом у епоксидній смолі у формі куба. До нього докладають історію цього предмету.

Наприклад, один з артефактів – весільна прикраса, яку наречена планувала одягти на весілля 15 липня. Весілля довелося перенести через приліт російської ракети.

Або є, наприклад, залитий смолою фрагмент літака «Мрія»: пояснення зайві.

Раніше на Muse – «Мови війни». В Одеському худмузеї виставили найбільш виразні проєкти українських художників з 24 лютого

Коментарі

вгору