З України до Польщі новим маршрутом запустили поїзд – в ньому є wi-fi через Starlink

Це рейс зі Львову до Варшави. Новий залізничний маршрут організовано через хабову станцію Рава-Руська. До Рави-Руської пасажирів зі Львова, Івано-Франківська, Стрия, Коломиї, Калуша, Брюховичів та Жовкви везе по колії ширини 1520 мм сучасний дизель-поїзд українського виробництва з доступом до wi-fi через Starlink. На станції Рава-Руська пасажири здійснюють пересадку на поїзд польського перевізника SKPL європейської колії (1435 мм) і можуть доїхати до Любліна або Варшави.

За рейс в одному напрямку обидва поїзди можуть перевезти близько 200 пасажирів. У пропозиції місця 1-го та 2-го класу, повідомляє «Укрзалізниця».

«Розвиток комфортних пересадкових маршрутів дозволяє збільшувати пропозицію. Ефективність такої логістики довів маршрут Київ —  Хелм — Варшава, який має майже 100% населеність. Сподіваємося, що нові поїзди Львів — Рава-Руська — Варшава не будуть винятком. На рейси першого тижня цього поїзда вже продано 70% запропонованих квитків. Дякуємо нашим пасажирам, які обрали для подорожі цей новий маршрут. У найближчих планах міжнародний поїзд Чоп — Прага, а також працюємо над маршрутом Перемишль — Берлін», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Час у дорозі від Львова до Варшави становить близько 9 годин, вартість — від 1188 гривень. Квитки на всі рейси доступні для придбання в застосунку Укрзалізниці, на сайті, у чат-боті та касах вокзалів.

Залізничне пасажирське сполучення між Україною та Польщею через Рава-Руську було припинене близько 18 років тому через відсутність попиту пасажирів на цей маршрут. Для відновлення сполучення Рава-Руська — Варшава залізничники минулого року провели капітальний ремонт євроколії завдовжки 8 км від Держкордону до Рава-Руської, а також реконструювали залізничний вокзал у Рава-Руській для можливості проведення митного та прикордонного контролю.

Раніше на Muse – В Україні вперше створили Food Train – поїзд-кухню

Коментарі

вгору