В Україні створили освітній чат на основі ChatGPT: можна «спілкуватися» з відомими людьми минулого

«Чат «На Урок»: спілкування із видатними постатями минулого» – це перший українськомовний чат, створений для освіти на основі штучного інтелекту.

Така технологія дозволяє симулювати розмову з відомою особистістю, поставивши запитання світовим лідерам і видатним діячам науки та культури, а отримані відповіді використати для цікавого навчання. Разом із тим, робота з чатом вчить культури спілкування, розвиває вміння лаконічно формулювати запитання та критично аналізувати інформацію.

Наразі можна побудувати діалог із видатними історичними постатями всеукраїнського та світового масштабу, серед яких Альберт Ейнштейн, Василь Стус, Вінстон Черчилль, Григорій Сковорода, Іван Сірко, Ігор Сікорський, Катерина Білокур, Ольга Кобилянська, Тарас Шевченко, Ярослав Мудрий та інші. Повний список із сорока «співрозмовників» можна переглянути за цим посиланням: https://naurok.com.ua/chat

Кожна розмова унікальна та схожа на реальну. Важливо зауважити, що відповіді в чаті, які пропонує штучний інтелект, необхідно перевіряти, оскільки вони можуть містити неточності.

Спробувати чат може кожен охочий. Чат працює без реєстрації та є безоплатним.

Раніше на Muse – В Україну прийшов ChatGPT. Спілкування зі штучним інтелектом відтепер доступно кожному

Коментарі

вгору