В Україну прийшов ChatGPT. Спілкування зі штучним інтелектом відтепер доступно кожному

Раптом кожний з нас отримав можливість спілкуватися зі Штучним інтелектом (ШІ) та отримувати від нього допомогу. Саме так, буденно, відбуваються справжні фантастичні зміни у цивілізації людства.

Цікаво, що Чатбот знається на українськіх мемах і пам’ятає нині вже маловідомий мем з Порошенком.

Про те, щоб цей ШІ «прийшов» в Україну, з його розробником, компанією OpenAI, домовилася команда Мінцифри України. Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих Росією територіях, «щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди». Для того, щоб скористатися чат-ботом потрібно перейти за посиланням та зареєструватися.

Ось що думає сам Чатбот про свою появу в Україні и реакцію, яку це викликало.

Чатбот зі штучним інтелектом ChatGPT може вести розмови, відповідати на запитання, генерувати ідеї. ChatGPT є безкоштовним і володіє українською: інтерфейс чат-боту англійською, але якщо ви напишете запитання українською, то й відповідь отримаєте також українською.

ChatGPT уміє створювати тексти, перекладати, вести діалоги, писати вірші й жартувати. Доступність інструменту викликала дискусії щодо академічної доброчесності й дезінформації.

Доречи, Чат в курсі, наприклад, що Куїнджі – український митець.

Додамо, що ChatGPT знається на українських мемах і, можливо, є порохоботом (жарт).

Чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT запустила в листопаді 2022-го компанія OpenAI, яку заснували Ілон Маск і Сем Альтман.

Раніше на Muse – В Іспанії за новим законом домашніх тварин визнали розумними істотами: тепер вони члени сім’ї

 

Коментарі

вгору