На 10 українських вокзалах встановлюють зручні поїлки для тварин

Укрзалізниця та бренд корму для тварин Club 4 Paws від українського виробника Kormotech забезпечили 10 найбільших вокзалів країни зручними дозаторами питної води для тварин, що подорожують поїздами.

Таким чином, вокзали стають Pet-friendly. В Укрзалізниці підрахували, що під час евакуації поїздами було перевезено 112 тисяч тварин — від звичних для нас котів та собак до екзотичних домашніх лисиць, єнотів, ігуан, удавів та крокодилів. Це демонструє, наскілкі важливими є для українців їхні домашні улюбленці.

«Українці повертаються додому — а з ними і їхні улюбленці, а відтак ми вже зараз робимо залізницю максимально дружньою до тварин: спрощуємо оформлення квитків для улюбленців через застосунок, безкоштовно беремо їх на борт на дитячій залізниці, а відсьогодні ще й встановлюємо на вокзалах у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці, Івано-Франківську, Чернівцях, Полтаві (Полтава-Київська) та Ужгороді поїлки з великими резервуарами для питної води. Конструкція поїлки передбачає наявність клапана-краника, за допомогою якого будь-який відвідувач вокзалу може долити воду в мисочки у разі потреби», — повідомляють залізничники.

Раніше на Muse – «Тварини і війна» — фотопроєкт Софії Сиси про евакуацію людей та їх чотирилапих улюбленців

Коментарі

вгору