В Україні створюють нову авіакомпанію Air Ocean на літаках Антонова

В Україні зʼявиться нова авіакомпанія Air Ocean Airlines: вона переважно виконуватиме внутрішні рейси на вітчизняних літаках Ан-148. Компанія уже отримала дозвіл на експлуатацію та ліцензію від Державіаслужби України для виконання комерційних рейсів.

Air Ocean Airlines, яка заснована у вересні 2020 року, стала першою в країні, яка основним видом своєї діяльності обрала виконання регулярних та чартерних перевезень як на внутрішніх маршрутах України, так і за її межами на літаках сімейства Ан-148, Ан-158 розробки ДП «Антонов», повідомляють у компанії.

Air Ocean базуватиметься у аеропорту «Київ» (Жуляни), її літаки обслуговуватимуть у двох класах – економ та преміум-економ. У компанії обіцяють невдовзі запустити роботу сайту й відкрити продажу квитків. Перший політ запланували на кінець листопада 2021 року.

Перші рейси компанії будуть здійснені по наступним напрямкам: Київ – Амман (Йорданія), Чернівці – Стамбул (Туреччина), Чернівці – Київ, Київ – Львів, Запоріжжя – Київ, Львів – Харків, Львів – Дніпро.

Раніше на Muse – «Ноосфера» та «Борис Александров». Нові українські наукові судна перейменували

Комментарии

вверх