Прогулянка оновленим Львовом: відкрили сайт з відновленими об’єктами міста

У жителів інших українських міст з’явився ще один привід для заздрості до культурної столиці України. Тепер там створено сайт з картою і фото об’єктів, відреставрованих в останні роки в місті. А їх чимало, і сайт просто цікаво розглядати.

В онлайн-проект «Прогулянка оновленим Львовом» є три розділи: сквери (18 об’єктів); фасади (32) і ворота/двері (більше 70). У мерії розраховують, що проект буде цікавий як для туристів (само собою), так і для місцевих жителів, яких буде ще більше стимулювати до того, щоб вони долучались до збереження спадщини, повідомляє Захід.нет.

Проект створили Бюро спадщини, управління охорони історичного середовища і компанія Skeiron. Мерія хоче показати – в місті відбулися зміни на краще, і показати є що.

«Протягом останніх кількох років ми дуже активну роботу над програмами співфінансування реставрації різних елементів: воріт, вікон, балконів. Все більше львів’ян долучається до цієї програми. Портал, які ми зараз представляємо, дає можливість побачити зміни, які відбулися: як це виглядала до і як виглядає після відновлення», – розповів заступник мера Андрій Москаленко.

Раніше на Muse – В Одесі після реставрації прибрали лісу з Будинку з атлантами: як виглядають будівлю і скульптура.

 

Коментарі

вгору