«Антонов» почав створювати нову «Мрію»

Роботи ведуться у секретному місці, сказав тимчасовий керівник компанії «Антонов» Євген Гаврилов.

«Наразі розпочалися конструкторські роботи в цьому напрямку. За наявною експертною оцінкою, на теперішній час є близько 30 відсотків комплектуючих, які можна використати для другого зразка літака. Вартість побудови літака оцінюється щонайменше у 500 млн Євро. Проте про конкретну суму поки говорити зарано», — йдеться у повідомленні компанії.

Треба сказати, що далеко не усі в Україні позитивно оцінили цю новину, бо немає впевненості, що зараз нашої країні потрібен найбільший у світі транспортний літак, тім більш такий, який коштує величезні гроші, — у соцмережах пишуть, що за ці кошти можна зробити або закупити багато авіації, у тому числі безпілотної, яка так потрібна для перемоги над рашистами.

Перша і єдина у світі «Мрія» Ан-225 була знищена 27 лютого під час атаки російськиї окупантів на аеродором у Гостомелі. Це був найбільший у світі транспортний літак. Наразі СБУ перевіряє, чи вжило керівництво ДП «Антонов» всіх заходів, щоб вберегти тоді літак. Гендиректора Сергія Бичкова було відсторонено на час розслідування.

На фото — перша «Мрія» до її зруйнування

Раніше на Muse – Річард Бренсон готовий брати участь у створенні нової «Мрії» та розвитку української космічної сфери

Коментарі

вгору