На борту ракети до космосу полетить малюнок 8-річної українки

Малюнок 8-річної житомирянки Ярини Закалюжної нанесуть на космічну ракету Arian-5, яка полетить у космос в 2023 році. Ярина перемогла у міжнародному конкурсі малюнків «Juice up your rocket! Art competition», який організувало Європейське космічне агентство, участь у якому узяли 2600 дітей з 63 країн світу.

Космічна ракета Arian-5, на якій зобразять малюнок житомирянки, в 2023 році має запустити в космос апарат для вивчення Юпітера. Щоб вигадати ідею малюнка та зобразити її на папері, Ярині знадобилося два дні, пише Суспільне.

«На малюнку зображено, як планета Земля передає Юпітеру корабель, який буде її досліджувати, а його супутники дивляться, що відбувається. Один супутник дуже злякався, другий – здивувався, а третій – заснув», – розповіла Ярина про малюнок.

Якщо епідеміологічна ситуація у світі покращиться, то в 2023 році Ярина разом із батьками зможе відвідати Францію та бути присутньою на запуску космічної ракети Arian-5.

Додамо, що Аріан 5 — одноразова європейська ракета-носій сімейства Аріан, призначена для виведення корисного навантаження на низьку опорну орбіту (LEO) або геоперехідну орбіту (ГПО). Проєкт підтримується Європейським космічним агентством (ЄКА), основний підрядник — European Astrium Space Transportation (EADS). Ракета просувається на ринку компанією Arianespace. Запуски відбуваються з космодрому Куру у Французькій Гвіані.

Раніше на Muse – План С. Український архітектор придумав концепцію житла на Марсі

Комментарии

вверх