«Плюс». Історія війни в листуванні волонтерки та бійця-добровольця під музику «ДахаБраха»

Мультимедійний проект про «любов, сміливість і війну» створив благодійний фонд UAID: це листування двох українців в хронологічному порядку, з самого початку вторгнення 24 лютого. Проєкт назвали «Плюс», бо «+» – це символ, який українські військові використовують у повідомленнях, щоби коротко повідомити позитивну відповідь.

Переглянути проект можна за цім посиланням, – це цікаво, бо разом з героями знову переживаєш все спочатку. Фоном лунає музичний супровід гурту «ДахаБраха».

«Аліна і Вася — персонажі народжені з уяви і водночас реальні люди, наші друзі, імена яких ми вирішили не змінювати. Історії їхнього реального життя місцями перегукуються з історіями персонажів, але, здебільшого, суттєво відрізняються. Це швидше збірні образи, списані з різних людей, тому не дивуйтесь, якщо ви впізнаєте в них себе. В житті Аліна Авраменко дійсно волонтер. Вона одна з тих, хто зробив колосальний внесок в створення нашого фонду. Василь Яким — десантник з 80 бригади ДШВ який ще з 14 року нас захищає. Вони між собою ще навіть не знайомі, але Аліна вже не одноразово встигла допомогти Васі та його підрозділу. Чоловік Аліни теж військовий, а Васю, як і його персонажа, з дружиною звела війна», – пишуть автори проекту.

«Плюс» присвятили українському воїну Олександру Литвинову, десантнику з 79 бригади ДШВ, родом із Миколаївської області, який захищає Україну з 2014 року.

Раніше на Muse – 50 документальних фільмів, які допоможуть зрозуміти Україну – створений список IMDb

Коментарі

вгору