Створили сайт, де можна «пройтись» містами, постраждали від атак рашистів, та задонатити на відновлення

Таки віртуальні прогулянки можна здійснити на сайті, який створила Платформа UNITED24. Благодійники можуть на власні очі переконатися у масштабах руйнувань українських міст внаслідок російської агресії.

Благодійна ініціатива з підтримки України UNITED24 представила сайт, на якому можна здійснити віртуальні оглядини міст України, що зазнали руйнувань внаслідок російських атак. Наразі йдеться про шість міст, зокрема — Київ, Ірпінь, Харків, Ізюм, Чернігів та Суми. На сайті можна «пройтись» вулицями цих міст. Також можна побачити, як виглядали зруйновані міста до вторгнення росії.

«Всі ми знаємо сервіс Google Street View, який дозволяє пройтися вулицями будь-якого міста у світі. А чи знали ви, що вже рік Google не дає можливості оновити карти й показати зруйновані українські міста та інші жахливі наслідки російського вторгнення? Незалежна агенція And Us з Дубаю у партнерстві з UNITED24 створила сайт The Undeniable Street View, завдяки якому можна пройтися вулицями шістьох українських міст» — зазначено у дописі UNITED24 у Facebook.

На платформі можна задонатити на відбудову України.

Нагадаємо, що United24 (Об’єднані24) — глобальна ініціатива з підтримки України, запущена 5 травня 2022 року українською владою. Це фандрайзингова платформа, за допомогою якої благодійники зібрали на сьогодні вже близько 270 млн дол.

Серед амбасадорів UNITED24 – Морган Фрімен, Метт Деймон, Джулія Робертс, JR, Вес Андерсон, Imagine Dragons, Тімоті Снайдер та інші.

Раніше на Muse – В Україну прийшов ChatGPT. Спілкування зі штучним інтелектом відтепер доступно кожному

Коментарі

вгору