Краще дачі: в Україні створюють проект з оренди будиночків на природі

В Україні готують до запуску проєкт «УЛIС», з допомогою якого можна буде забронювати будинок у приємному місці на природі. Зараз кілька будиночків під Києвом для цього проєкту – на фінальному етапі будівництва.

За словами одного із творців проєкту Євгена Лавренюка, ідея проєкту «УЛIС» виникла, коли члени команди помітили, що в Україні досить складно знайти дачу в оренду.

«Якщо ти хочеш відпочити на природі, у тебе залишається варіант тільки дорогого резорту з цінником від $ 200 за ніч… Всі основні розваги знаходяться прямо на території, відгородженій парканом. Там ти ніяк не взаємодієш з місцем, у якому перебуваєш: проїжджаєш повз села, зарулюєш на красиву парковку і все. Наша концепція – повністю протилежна», – розповів він 34travel.

Тому проєкт «Уліс» передбачає будівництво та здавання в оренду будинків на природі, де можна комфортно жити навіть протягом року. Кожен з будинків буде простим і функціональним. На локації не буде ресторану, щоб не створювати додаткову міську метушню, але працюватиме кейтеринг.

На першому етапі в цій локації буде чотири будинки, надалі – двадцять будинків, а потім проєкт охоплюватиме й інші локації – навколо Києва їх буде кілька.

Раніше на Muse – Что, правда? Какие дома можно купить в мире дешевле 100 тыс евро

Комментарии

вверх