Україна відкриє два нові залізничні переходи на кордоні з Румунією

«Укрзалізниця» вікдрила дві нові дільниці на кордоні з Румунією. Ці дві дільниці у майбутньому стануть третім та четвертим стиками на кордоні з Румунією — найбільш завантаженому напрямку з України.

Більше як 20 кілометрів колій збудували за два місяці, повідомив голова правління УЗ Олександр Камишін. Нові колії проклали на маршрутах Рахів – Берлебаш – держкордон та Тересва – держкордон. Ці дві дільниці у майбутньому стануть третім та четвертим стиками на кордоні з Румунією.

«Рахів — Берлебаш — держкордон та Тересва — держкордон. Це 19,3 км та 1,1 км нової колії, які були збудовані нашими колійниками за рекордні 2 місяці», – написав Камишин.

Відкриття третього та четвертого стиків на кордоні з Румунією дозволить відправляти 6 пар вантажних поїздів щодня. Це додаткові 3,5 млн тон вантажів на рік.

Окрім того, ці дві дільниці відкривають перспективу і для нових пасажирських напрямків — міжрегіонального сполучення між Ужгородом та Івано-Франківськом і Чернівцями, а також міжнародних маршрутів між українськими та румунськими містами, як зі сторони Ужгорода, так і зі сторони Івано-Франківська та Чернівців. Це стане можливим одразу після того, як наші румунські колеги відремонтують свою частину дільниці.

Раніше на Muse – Документи з «Дії» українці тепер можуть використовувати у 58 країнах світу

Коментарі

вгору