Укрзалізниця розгорне на вокзалах «Фортеці незламності» у випадку блекауту

Щоб забезпечити людей теплом і всім необхідним на випадок блекауту та надзвичайних ситуацій, на вокзалах у будь-який момент протягом години готові розгорнути стаціонарні пункти обігріву. У «Фортецях незламності» від Укрзалізниці можна буде зігрітися, зарядити гаджети, скористатися інтернетом, отримати першу медичну допомогу, завітати до дитячої зони.

У кожній точці будуть працювати генератори і Starlink. А волонтери від World Central Kitchen готові забезпечити людей харчуванням та гарячими напоями. «Фортеці незламності» облаштовуватимуть у партнерстві з міжнародними партнерами: надали допомогу посол США Бріджіт Брінк, МОМ, Лікарі без кордонів, World Central Kitchen, Фонд Говарда Баффета, Товариство Червоного Хреста України, White Stork, UNICEF, Nova Ukraine. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Трохи раніше, 24 листопада, у відповідь на рашистьскы ракетні обстріли та блекаут, в українських містах почали розгортати «Пункти незламності» – їх вже тисячі по всієї Україні.

Раніше на Muse – Україна втратила до 90% вітряної енергетики унаслідок війни з РФ

Коментарі

вгору