В Україні атомники створять національну мережу станцій зарядки електромобілів

Цієї весни попит на електроавтомобілі в Україні зріс у 15 разів. На початок червня зареєстровано 36,6 тисячі електрокарів, щомісяця українці купують 800 таких машин. Все це потребує великої кількості зарядних станцій.

Національну мережу електричних зарядних станцій забезпечуватимуть українські атомні станції – відповідний меморандум підписали Енергоатом і Укргазбанк.

«Цей проект є вкрай важливим, як з точки зору розвитку інфраструктури електричного транспорту, так і у контексті забезпечення паливної безпеки держави… Особливо враховуючи, що атомна енергія — це низьковуглецеве джерело енергії, що відіграє важливу роль у запобіганні викидам CO2», — наголосив заступник голови правління Укргазбанку Денис Чернишов.

В Енергоатомі наголошують, що мають значні резерви для виробництва дешевої та чистої електроенергії. Вихід на роздрібний ринок продажу енергії також суттєво збільшить капіталізацію компанії.

Ось так будуть виглядати станції зарядки електромобілів від Енергоатому

«Дефіцит пального та зростання цін на нього, викликані війною і знищенням нафтопереробної інфраструктури, змусив багатьох по-іншому подивитися на ці авто. Заправка “від розетки” сьогодні на порядок дешевша, ніж бензин, дизель чи газ», — зазначають в Енергоатомі.

Раніше на Muse — У Польщі створили власний водневий автобус, планують його серійне виробництво

Коментарі

вгору