Джозефіна Джексон влаштувала фотосесію з українськими захисниками, які втратили кінцівки (відео)

Той випадок, коли порноакторка розуміється на моралі та співчутті більше ніж Папа римський.

Порноакторка із Львівщини Джозефіна Джексон (Юлія Сенюк) знялася у фотосесії із українськими військовими, які втратили кінцівки і потребують фінансування. Вона знялася для створення благодійного календаря, який допоможе зібрати гроші для реабілітації та протезування військових. Сама Джозефіна Джексон опублікувала відео із бекстейджу та розповіла про проект.

Зйомка проходила у Львівській опері.

«Чому саме театр і костюми, спитаєте ви? А тому, що ми всі вже бачили наших хлопців у військовій формі, або ж у центрах реабілітації, що є дуже заїждженою і не цікавою темою, тому більшість з вас просто оминає це стороною. А таке перевтілення відкриває їх з зовсім іншої сторони — вишукані, елегантні, красиві джентльмени. Це дає їм більше впевненості у собі і відчуття самодостатності. Саме такі емоції ми повинні дарувати їм, а не жаль і сльози…», — написала акторка.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Josephine Jackson (@ta.sama.backup)

29-річна Джозефіна Джексон (Юлія Сенюк) — із Золочева, що на Львівщині. Порноакторка упродовж повномасштабного вторгнення допомагає українським військовим, зокрема — зараз збирає один мільйон гривень для Центру складного ендопротезування, остеоінтеграції та біоніки.

Раніше на Muse – За Україну! Одеські артисти дали концерт у комунальній квартирі (відео)

Коментарі

вгору