Проти Лорак, Повалій, Тодоренко, Єгорової та інших «зірок» в Україні запровадили санкції

Президент України Володимир Зеленський затвердив персональні економічні та інші санкції Ради національної безпеки і оборони України проти тих артистів, які підтримали російське вторгнення, або ж зайняли мовчазну позицію. Так, санкції застосували до українських артистів Ані Лорак, Таїсії Повалій, Регіни Тодоренко, Анни Сєдокової, Сніжани Єгорової та Оксани Марченко. Крім того, санкції торкнулися цілої низки російських артистів.

Про це йдеться у Указах № 726/2022 та № 727/2022, які оприлюднили на сайті Офісу президента.

Окрім того, Зеленський ввів в дію рішення РНБО про накладання персональних обмежень також на російських артистів. Серед них, зокрема: Олександр Сєров, Вадим Козаченко, Лев Лещенко, Вікторія Циганова, Микола Басков, Стас Михайлов, Олег Газманов, Гарік Харламов, Ольга Бузова, Іван Охлобистін, Михайло Боярський, Сергій Безруков, Володимир Машков, Михайло Пореченков, Марат Башаров, Надія Бабкіна, Станіслав Костюшкін, Тіна Канделакі, Тімур Юнусов та інші.

Введені обмеження, котрі діятимуть протягом 5-10 років, передбачають блокування активів, припинення торгових операцій та заборона на виведення капіталу з України, анулювання ліцензій та дозволів, заборону на участь у приватизації та оренді, а також заборону на придбання земельних ділянок. Також санкціями передбачається припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх та спортивних контактів.

Щобільше, підсанкційних осіб позбавлять державних нагород України та інших відзнак.

Окрім представників шоу-бізнесу, а також відомих пропагандистів, під масштабні санкції потрапили колаборанти, політики, представники силових структур та бізнесмени зі списку Forbes.

Всього у списку санкцій РНБО 2507 фіз- та 1374 юросіб.

Раніше на Muse – Попри війну на створення українського кіно виділили 200 млн грн

Коментарі

вгору