Бенксі створив дві нові роботи в Бородянці – чому це важливо

Після появлення першої ще були сумніви у авторстві, але друга вже з’явилась і на сторінці майстра в офіційному акаунті Instagram.

Стріт-арт намальований за останні 2 дні на стінах зруйнованих житлових будинків у Бородянці під Києвом – як відомо, там раніше знаходились окупаційні війська рф, багато будівель зруйновано. На першому (за часом виявлення) графіти хлопчик у кімоно перекидає через плече чоловіка у кімоно з чорним поясом – це явна відсилка до путіна, якій теж має чорний пояс з дзюдо та був почесним президентом Міжнародної федерації дзюдо до травня.

Друге графіті зображає гімнастку, що начебто виконує вправу на уламках будівлі, які впираються в непошкоджену ворожими ударами стіну. Цю роботу Бенксі «визнав» своєю, розмістивши її у своєму офіційному акаунті Instagram.

Чому це важливо для України? Нагадаємо, Бенксі — найвідоміший вуличний художник. Незважаючи на всесвітню популярність, він багато років залишається анонімним. Його творчість може донести меседж навіть до тих, хто взагалі не цікавився війною в Україні. Тим більше, що цей меседж цілком зрозумілий – підтримка України, яка змушена протистояти сильному та підступному ворогу.

І контекст має величезне значення: місце говорить саме за себе.

Раніше на Muse – В британской больнице появилось граффити Бэнкси в благодарность медикам

Коментарі

вгору