В Україні створили перший NFT-музей війни

Перший віртуальний музей російсько-української війни запустило Міністерство цифрової трансформації України разом зі спільнотою NFT-художників. Проєкт поєднує блокчейн-технологію, мистецтво та історичні факти і має на меті поширення правди про російські воєнні злочини проти українців.

Експонати музею – це художні ілюстрації з накладеними на них твітами про ту чи іншу подію – наприклад, перша робота зображує людину, яка вранці 24 лютого читає новини про початок війни, а зверху додано твіт BBC News про те, що Росія оголосила «спецоперацію на Донбасі».

Наразі у експозиції представлено понад 50 творів, які описують перші три дні російського вторгнення. У Мінцифри кажуть, що експонати з’являтимуться до моменту перемоги України у війні. Перша частина NFT-експонатів містить роботи українських художників. Далі планують залучити твори художників зі всього світу, відібрані світовими дизайнерами та митцями, серед яких Стефан Загмайстер, Девід Карсон і Даніель Аршам.

Роботи у вигляді NFT-токенів можна буде придбати з 30 березня. Кошти від продажу перерахують до офіційного ефіріум-гаманця Мінцифри — вони будуть направлені на гуманітарні потреби України.

Раніше на Muse – «Русский военный корабль». Плакати прифронтової Одеси у фотосерії В’ячеслава Онищенка

Коментарі

вгору