The Beatles оголосили про випуск «фінальної пісні»

Це остання музична композиція, яку записали усі учасники «Ліверпульської четвірки». Реліз пісні Now And Then призначили на 2 листопада. Вона вже прозвучала на радіостанціях BBC Radio 2 та 6 Music, а далі – з’явиться на стрімінгових сервісах Spotify, Apple Music та Amazon Prime Music.

Перші такти цієї композиції написав лідер гурту Джон Леннон 45 років тому – в 1978 році. Втім, Пол Маккартні та Рінго Старр завершили роботу над нею лише минулого року у студії. Лише минулого року за допомогою спеціальної програми вдалось «підняти» голос Леннона з оригінального касетного запису, видаливши фонове шипіння і гудіння електромережі, які заважали під час попередніх спроб завершити пісню. За словами Маккартні, після того голос Леннона став звучати «кришталево чисто».

«Слухати, як Джон і Пол разом співають перший приспів, як вони фіксуються на рядку «Час від часу я сумую за тобою» – це, м’яко кажучи, надзвичайно потужно», – зазначив Роб Шеффілд з журналу Rolling Stone.

Чи любите ви The Beatles так як ми? Тоді прослухайте Now And Then просто зараз, ось посилання для різних платформ.

Відео для «фінальної пісні» The Beatles створили з раніше неопублікованих кадрів, в тому числі наданих барабанщиком гурту Пітом Бестом (був у гурті у 1960-1962-му) та його братом Роагом.

Роаг розповів, що купив ці кадри у людини, яка знімала виступу гурту в залі пресвітеріанської церкви Святого Павла в Біркенхеді в лютому 1962 року, за вісім місяців до виходу їхнього дебютного синглу. На також єдиний відомий запис виступу гурту в шкіряних костюмах, які вони носили ще до того, як стали відомими.

Промо пісні включало і 15-хвилинний документальний фільм, який розповідав про роботу над піснею Now And Then.

Раніше на Muse –За Україну! Одеські артисти дали концерт у комунальній квартирі (відео)

Коментарі

вгору