За Україну! Одеські артисти дали концерт у комунальній квартирі (відео)

У центрі Одеси, яка приготувалася дати рішучу відсіч окупантам, відбувся збірний концерт. Так артисти, відомі та не дуже, висловили свою громадянську позицію, закликав усіх мешканців підтримувати нашу армію та захистити свій улюблений город.

Рішення виступити на підтримку нашої армії прийняли музиканти: деякі з них добре знайомі слухачам в Одесі та за її межами, а деякі – звичайні люди, котрі займаються творчістю для себе та своїх близьких. Концерт було проведено на кухні звичайної комунальної квартири в історичній частині міста. Про виступ домовилися швидко, гостей не кликали, щоб не наражати їх на можливу небезпеку. До речі, під час закінчення концерту справді було оголошено повітряну тривогу. Як з’ясувалося пізніше, стався наліт ворожої авіації, і нашим воїнам вдалося збити два літаки окупантів.

Свої пісні виконали:

Дмитро Олешко (рок-бард, гурт «Пожежний кран»)
Олександр Микитенко (гурт «Исток»)
Ольга Пулатова (екс-Fleur)
Леонід Притула (водій тролейбуса)
Михайло Зелінський (водій трамвая)
Ростислав Баклаженко, Наталія Стебліна (гурт «Людина в окулярах»)
Стас Подліпський (гурт «КУЛ»)

Зазначимо, що Дмитро Олешко та Стас Подліпський заспівали свої пісні, що народилися у них вже після початку відкритої широкомасштабної російської агресії проти України. Ці пісні сповнені любові до своєї країни та рідної Одеси, і ненависті – до окупантів.

«Ми не агітуємо за збір грошей до якогось із фондів. Наш заклик – не залишатися бездіяльним, коли рідна Одеса та Україна в небезпеці. Кожен може вибрати спосіб, як допомогти, благо таких варіантів багато – чи то збройна відсіч противнику, чи різна волонтерська допомога. Відстоюємо Одесу разом!», – заявив Ростислав Баклаженко, організатор та один із учасників концерту.

Концерт транслювався у марафоні одного з одеських телеканалів.

Раніше на Muse – Стас Подлипский – интервью и концерт в «Рок-коммуне» на Нежинской (видео)

Коментарі

вгору