На фестивалі Burning Man представить символ спротиву агресії (фото)

Цей проєкт — військовий меморіал The Hedgehog Temple, це велетенський їжак, побудований з протитанкових їжаків, повідомив представник української команди на фестивалі Ярослав Корець. У червні команда закінчила виробництво у Майстерні Чудес у Києві, завантажили скульптуру в 40-футовий контейнер та відправили у подорож через океан до Burning Man.

«Сам їжак, мені здається цікавим з конструкторської точки зору, 7 метрів заввишки, побудований зі ржавого металу, а в животі в нього сотня протитанкових їжаків. Його каркас накритий військовою піксельною сіткою, тож з далека це просто їжак — тварина, але підходячи до нього ближче — розкривається його сутність і зміст», — зазначив Ярослав.

Команда отримала грант на створення артобʼєкта від організаторів Burning Man. Їжака з металу створили разом із «Майстернею чудес». Ідея проєкту виникла під час відключень електроенергії восени 2022 року, коли росіяни обстрілювали енергетичну інфраструктуру України.

Українці можуть передавати команді The Hedgehog Temple історії про загиблих військових, їхні фотографії, шеврони. Ці речі в останній день фестивалю урочисто спалять. Burning Man 2023 пройде з 27 серпня по 4 вересня.

Burning Man – щорічний фестиваль, який з 1986 року проходить у пустелі Блек-Рок у штаті Невада (США). Там встановлюють різні артобʼєкти, а наприкінці спалюють деревʼяну людську фігуру. Фестиваль давно набув культового статусу в Америці й не тільки.

Раніше на Muse – На Burning Man 2022 з’явився 5-метровий Тризуб Свободи на підтримку України

Коментарі

вгору