Один модуль коштуватиме близько 13 тисяч доларів. У вартість входить сантехніка, кухня, пральна машина, кондиціонер. Проєкт розробили архітектори Юрій Кайгородцев і Ярослав Бабіч, а дизайн створив Олександр Івахов.
За словами авторів, основна ціль проєкту – створення житла без «відчуття атмосфери тимчасового та чужого», пише Pragmatika Media.
Автори ідеї створили кілька варіантів одно- та двоповерхових модулів із фальца та дерева, розрахованих на одну чи кілька родин. Біля житлових будівель планують облаштувати зелені зони та простори для відпочинку, а на фасадах споруд облаштувати вертикальне озеленення. А для потреб власників транспорту обіцяють встановити модулі для його підзарядки, виготовлені з ювелірного бетону.
“…Виникла ідея створення альтернативи закордонним варіантам, але з важливою відмінністю – без відчуття, що це “тимчасове” та “чуже” житло. Особливість наших модульних будинків NUA (new ambience of living) полягає в тому, що це не просто альтернатива помешканням, які пропонують нині в цілому, це – житло найвищої дизайнерської якості та оздоблення за найнижчою ціною на ринку”, – пояснює Юрій Кайгородцев.
Ціна стандартного одноповерхового модуля становить $12960 (без ПДВ) – 24 м2 (540$/м2).
У вартість входять:
- екологічне оздоблення тонованою фанерою;
- сантехніка у с/в;
- пральна машина;
- кухня з мийкою;
- кондиціонер;
- гаряча вода та опалення (двоконтурний котел).
Раніше на Muse – Футуристичний Neom: дзеркальне місто-стіна посеред пустелі
Коментарі