У Львові побудують школу мистецтв з концертним залом: якою вона буде

У Львові визначили переможця архітектурного конкурсу на проект нової школи мистецтв на Личаківській: в проекті передбачається, що в школі буде концертний зал, який не має аналогів в місті, також там з’явиться спортивні зони та зони для дітей, тераси, кріті майданчики, а поруч буде нова міська площа.

У конкурсі, підсумки якого підвели днями, брало участь 27 проектів, в основному від львівських архітекторів. Переміг проект 141042, автори – Дмитро Сорокевич, Андрій Малець, Сергій Штогун, Марта Явна, Михайло Білик, Михайло Чижовський, Іван Маркович, м. Львів.

Школу розмістять на вулиці Личаківській, 105. Там зроблять кілька зон для місцевих мешканців, проєкт передбачає створення міської площі, простір має бути інклюзивним, повідомляє Львівська міська рада.

«На вул. Личаківській, 53 є музична школа № 4, яку планують перенести у цю нову будівлю. На школу № 4 є величезний попит — по 3 дитини на місце. Загалом в школі навчається 420 дітей. Нова мистецька школа має ще більше розширити спектр надаваних послуг для мешканців цього району і стати новим культурних центром для всього міста», – кажуть у міськраді.

Раніше на Muse – Прогулянка оновленим Львовом: відкрили сайт з відновленими об’єктами міста

Комментарии

вверх