Українські архітектори створили проєкт постійного модульного житла. Як воно виглядає

Один модуль коштуватиме близько 13 тисяч доларів. У вартість входить сантехніка, кухня, пральна машина, кондиціонер. Проєкт розробили архітектори Юрій Кайгородцев і Ярослав Бабіч, а дизайн створив Олександр Івахов.

За словами авторів, основна ціль проєкту – створення житла без «відчуття атмосфери тимчасового та чужого», пише Pragmatika Media.

Автори ідеї створили кілька варіантів одно- та двоповерхових модулів із фальца та дерева, розрахованих на одну чи кілька родин. Біля житлових будівель планують облаштувати зелені зони та простори для відпочинку, а на фасадах споруд облаштувати вертикальне озеленення. А для потреб власників транспорту обіцяють встановити модулі для його підзарядки, виготовлені з ювелірного бетону.

“…Виникла ідея створення альтернативи закордонним варіантам, але з важливою відмінністю – без відчуття, що це “тимчасове” та “чуже” житло. Особливість наших модульних будинків NUA (new ambience of living) полягає в тому, що це не просто альтернатива помешканням, які пропонують нині в цілому, це – житло найвищої дизайнерської якості та оздоблення за найнижчою ціною на ринку”, – пояснює Юрій Кайгородцев.

Ціна стандартного одноповерхового модуля становить $12960 (без ПДВ) – 24 м2 (540$/м2).

У вартість входять:

  • екологічне оздоблення тонованою фанерою;
  • сантехніка у с/в;
  • пральна машина;
  • кухня з мийкою;
  • кондиціонер;
  • гаряча вода та опалення (двоконтурний котел).

Раніше на Muse – Футуристичний Neom: дзеркальне місто-стіна посеред пустелі

Коментарі

вгору