Барбадос став республікою та проголосив Ріанну національним героєм

У вівторок, 30 листопада, Барбадос офіційно вийшов з-під влади британської монархії та став парламентською республікою. І під час урочистої церемонії на честь цієї події глава острівної держави у Карибському морі оголосила національним героєм 33-річну співачку Ріанну.

Формально Барбадос отримав незалежність від Великобританії 1966-го, але офіційним главою держави досі залишалася британська королева Єлизавета ІІ. Проте торік Барбадос оголосив про намір стати республікою.

«Представляємо вам національного героя Барбадоса та посла — Робін Ріанну Фенті. Продовжуй сяяти як діамант», — сказала прем’єр-міністр Барбадоса Міа Моттлі на церемонії, повідомляє The Guardian. Так співачка Ріанна стала одинадцятим національним героєм Барбадосу. Ріанна народилася в Сент-Майклі та виросла в столиці країни Бріджтауні.

З 2007-го, після появи синглу Umbrella, Ріанна стала однією з головних поп-зірок світу, а в 2008 влада Барбадосу оголосила щорічний День Ріанни. 2018-го артистку призначили офіційним послом у справах культури та молоді. Окрім музики Ріанна займається бізнесом, розвиваючи власний бренд косметики.

Раніше на Muse – Маск може стати людиною, яка покінчить із голодом на Землі – якщо погодиться з планом ООН

Коментарі

вгору