Spotify втратив 2,1 мільярда доларів через конфлікт із подкастом Рогана і переглянув свої правила

Через конфлікт навколо подкасту Джо Рогана аудіосервіс втратив за короткий час 25% вартості своїх акцій, що призвело до втрати 2,1 мільярда доларів. Нарешті керівництво компанії вирішило відреагувати, посиливши правила до подкастів, які можуть транслювати недостовірну інформацію, а за порушення цих правил взагалі загрожує видалення з ресурсу.

 

Як повідомляв Muse, «хрещений батько гранжу» Ніл Янг звинуватив керівництво Spotify у тому, що платформа розповсюджує фейкову інформацію про COVID-19, що може призвести до загибелі людей, та запропонував видалити всі свої записи із сервісу. Багато користувачів стали на сторону музыканта і публікували записи в соцмережах з тегами # DeleteSpotify, # CancelSpotify і подібними. До протесту Янга приєдналася канадська співачка Джоні Мітчелл, а деякі автори подкастів почали видаляти аудіо з ресурсу. З того часу, як про цей конфлікт написали ЗМІ, за 3 дні з 26 по 28 січня Spotify втратив 6% ринкової вартості акцій.

Тепер Spotify змінив свої правила, реагуючи на те, що відбувається, розповідає The Verge. Співзасновник компанії Деніел Ек повідомив, що Spotify маркуватиме випуски подкастів, у яких обговорюють коронавірус. Маркування вестиме на спеціальну сторінку з фактами від лікарів і вчених та актуальною інформацією про ковід.

Також стримінгова платформа оновила правила модерації потенційно шкідливого контенту. До такого контенту відносяться:

  • твердження, що СНІД, COVID-19, рак або інші серйозні захворювання, що загрожують життю, є містифікацією або не існують;
  • заклики використовувати відбілювальні засоби для лікування хвороб та розладів;
  • твердження, що вакцини, схвалені органами охорони здоров’я, призначені для того, щоб спричинити смерть;
  • заохочення людей навмисно заражатися коронавірусом, щоб виробити імунітет щодо нього (наприклад, просування чи проведення так званих ковід-вечірок).

Якщо контент порушуватиме правила, йому загрожує видалення зі Spotify. Чи вичерпаний конфлікт повністю, поки що неясно.

Раніше на Muse – Музиканти проти антивакцинаторів: битва за Spotify

Комментарии

вверх